۱۳۹۴ دی ۱۴, دوشنبه

ملاقات مادران شهدا و زندانيان سياسي و مدني - شلعه پاكروان#‏ایران‬ ‫#‏دیدار‬ با چند تن ‫#‏مادران‬ ‫#‏شهدای‬ راه آزادی و ‫#‏زندانیان‬ سیاسی نوشته شعله پاکروان
 

روز شنبه ۱۲دي ۹۴، تعدادي از مادران شهدای راه آزادی ایران و زندانيان سياسي از جمله خانم شعله پاكروان، شهين مهين فر، مادر شهيد افشين اسانلو(گلگري)، مادر كريم بيگي(اكملي)، خانم سيمين عيوض زاده(عليشناس) بايكديگر ديدار داشتند.
خانم شعله پاكروان بعد از این دیدار نوشته است : ”امروز در کنار هم نشستیم و صحبت کردیم . از هر در سخنی . مادران نازنینی هم از این مهمانی بازماندند . امیدوارم در مجالس دوستانه ی آینده در کنار هم بنشینیم و درد دل کنیم . با هم بخندیم و گریه کنیم . وقتی کنار هم باشیم ، تحمل رنج هایمان آسانتر است . قوت قلب یکدیگریم پشتیبان عاطفی هم .ما زنان ، مادرانی هستیم که از بند ناف فرزندانمان زنجیر بافته ایم . زنجیری که ما را بهم پیوند میدهد . اگر قوتی در زانوان ما باقی مانده به واسطه ی قلب اکنده از عشق سروهای تبرخورده ، فرزندان آزاده مان است . چشمهای دختران و پسران بخون غلطیده مان ما را بخود میخواند . چشمهایی که ما را نظاره میکنند...... شعله پاكروان”.
آدرس تلگرام جامعه فرهنگيان ايران 
تازه ترين خبرهارا ازاين كانال دنبال كنيد

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر